Sık Kullanılanlara Ekle      Şikayet, Teknik Destek ve Genel Bilgi Formu

ISO 9001: 2008
Hakkımızda


Firmamız 1980 yılında Türkiye’de fabrikaların çeşitli endüstriyel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Avrupa ve ABD’den ithalat yapan ve bu dönemde birçok yabancı üreticinin Türkiye Distribütörlüğünü alan ilk girişimci firmalardan olup 1995 yılında faaliyetlerine PINAR MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş. ismi ile devam etmiştir. Son 15 yıldır firmamız özellikle kendini Asansör sektörüne yönelik çözümlere ve bu sektöre katma değer kazandıracak ileri teknoloji ürünlerin Mümessilliğini almaya adamış ayrıca Taahhüt Departmanlığını özellikle PLC otomasyon ve SCADA Sistemleri ile Karayolu trafiği konusunda uzman ve aranan firma durumuna getirmiştir.

Referanslarımızdan da görüleceği gibi, özellikle PLC Otomasyonu ve SCADA Sistemleri ile, Karayolu Trafiği konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile firmamız, Endüstriyel Sistemler ve Karayolları Trafik Kontrol ve Yönetim Sistemlerinde bakım ve yapım projeleri gerçekleştirmektedir. Bakım işlerimiz kapsamında özellikle Karayollarındaki devletyolu ve otoyollardaki Tünel Kontrol Elek. Elektr. ve Elektromekanik Sistemleri, Ücret Toplama Sistemleri, Aydınlatma ve Elektrifikasyon sistemlerinin periyodik koruyucu bakımları ve arıza müdehaleleri gerçekleştirilmektedir. Yapım işlerimiz kapsamında ise, Karayolları ve Büyükşehir Belediyeleri kapsamındaki Kavşak Kontrol ve Sinyazlizasyon Sistemleri, Değişken Mesaj İşaretleri ve Yönetim Merkezleri, Akıllı Ulaşım Sistemleri, Tünel Kontrol Elek. Elektr. ve Elektromekanik Sistemleri, Yol Aydınatma ve Elektrifikasyonu ileEndüstriyel Tesislerde AG OG Sistem Revizyonları, SCADA Sistemleri Tesisi ve Revizyonu bulunmaktadır.

En basit çözümden en karmaşık çözüme, 120 kişiyi yi aşkın çalışanımız ile kuruluşların spesifik beklentilerini karşılamak üzere, kurulduğumuz ilk gündeki heyecan ve coşkumuzla sizlere hizmet üretmenin gururunu ve heyecanını yaşıyoruz.

VİZYON  
Uzmanlaştığımız komularda dünya standartlarında hizmet vermek  bu konuda  Türkiye ve komşu ülkelerde lider olmak

MİSYON  
Kalite ve yüksek teknolojiden ödün vermeden vizyonumuza bağlı kalarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup beraber başarılı projelere imza atmak.


ABOUT US
Established in 1980, our company was one of the first entrepreneur companies being the exclusive distributor for many foreign manufacturers and importingfrom Europe and the USA, for the purpose of meeting various industrial requirements of factories in Turkey.We have continued our activities in the year 1995 under the name PINAR MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş.For at least 15 years our company has dedicated itself especially to the solutions regarding the elevator sector and toget the Distributorship of advanced technology products that would contribute added value to this sector. In addition PINAR MÜHENDİSLİK has turned its Contracting Department into an expert and well- known company forRoad Traffic especially with PLC automation and SCADA Systems.

As it can be seen from our references, our company and its staff specialized in especially Road Traffic with PLC Automation and SCADA Systems, carries out maintenance and construction projects forIndustrial Systems and Road Traffic Control and Management Systems. Within the scope of our maintenance works, our company carries out especially the periodical protective maintenance and failure interventions for both State Highways and Tunnel Control, Electrical/ Electronic and Electromechanical Systems in Motorways, Toll Collection Systems, Lighting and Electrification systems. Within the scope of our construction works are the Junction Control and Signalization Systems within Roads and Metropolitan Municipalities;Variable Message Signs and Management Centers, Smart Transportation Systems, Tunnel Control Electrical and Electronic and Electromechanical Systems, Lighting and Electrification and AG OG Systems Revisions in Industrial Plants, SCADA Systems Plants and Revisions.


With more than 120 employees, we experience the pride and excitement of providing service to our valued customers and partners with the same enthusiasm as in the first days we were established, in order to meet the specific expectations of the companies from the simplest solution to the most complicated one.

VISION 
VISION Provision of services in world standards on subjects we have specialized and become a leader on this subject in Turkey and the neighboring countries

MISSION 
Carrying out successful projects together by keeping customer satisfaction at the highest level without compromising in quality and high technology.  

  HABERLER  
Yeni adresimiz Ula?ym, Ula?ym Biletleme ve Yönetimi, Altyapy ve Endüstriyel Tesis Y?letmecili?i kapsamynda ... Otoyol, ücret toplama sistemleri ve tünel işletmeciliği alanında dünya lideri… ASANSÖR ISTANBUL 2017 de yine yerimizi aliyoruz. Degerli Müsterilerimizi bekleriz. Lütfen tüm öneri ve şikayetlerinizi bize bildiriniz… Şirketimiz siz müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarına devam ediyor. Firmamız hakkında bilgi almak için sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarını arayarak veya email yolu ile bize ulaşabilirsiniz. Artık firmamızla ilgili tüm güncel bilgilere sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Anasayfa | Kurumsal| Temsilcilikler| Yeni Ürünlerimiz| Teknik Doküman| İnsan Kaynakları| Haberler| İletişim
 
Ferhatpaşa Mah. 37. Sokak Bina No 24 34888 ATAŞEHİR- ISTANBUL
Tel : +90 216 232 31 03
info@pinarmuhendislik.com